ISSN: 1305-9327

 
 

 
 

Giriş | Üye Ol | Şifremi Unuttum|Online makale sistemimiz ScopeMed sistemine geçiş yapmıştır. Mevcut olan makalenizi veya yeni gönderilecek yazılarınızı ScopeMed sistemi üzerinden göndermeniz rica olunur.
TELİF HAKKI DEVİR FORMU
YAZARLARA BİLGİ
Online makale
Makale gönderimlerinin tamamen sitemiz üzerinden yapılacağı bu sistemle yazı göndermek ve gönderilmiş makalenizin takibini yapmak, ilgili değerlendirmeleri okuyup düzeltmeleri göndermek hızlı ve pratik bir süreç haline geliyor.
Kongre bilgileri
Yakın dönem kongrelerine dair genel bilgiler.

RSS Kaynağı
 
 

Merhaba,

Yeni bir eğitim dönemini karşılamaya hazırlanırken, 2005 yılından itibaren siz değerli yazarlarımızın destekleriyle yayın hayatında olan dergimizde de yönetim ve editör ekip değişimi oldu. Bizlerden önce dergimize emek vererek bu seviyelere gelmesini sağlayanlara teşekkür ederken yeni bir heyecanla dergimizi daha ilerilere götürmek için sizlerle beraber çalışacağız. Şu an için Türkçe ve İngilizce makale kabul eden dergimiz ulusal ve uluslararası indekslerde yer almaktadır. Bundan sonraki hedefimiz dergimizde İngilizce makale oranını arttırarak öncelikle PubMed indeksinde görünür hale gelmek ve sonrasında da SCI (Science Citation Index) ve SCI-E (Science Citation Index Expanded) indekslerine girebilmektir. Bunlar için dergimizdeki makalelerin atıf alma oranlarının arttırmamız gerekmektedir.

Dergimiz tüm branşlarda makaleleri kabul etmektedir. Her biri alanında uzman olan birbirinden kıymetli hakemlerimize bugüne kadar dergimize verdikleri destek için sonsuz teşekkür ederken Bakırköy Tıp Dergisi olarak değerli çalışmalarınızı ilerleyen dönemlerde de dergimizde görmeyi beklediğimizi hatırlatmak isteriz. En derin saygı ve sevgilerimizle….

Doç Dr. M. Abdussamet Bozkurt
Bakırköy Tıp Dergisi Editörü

Yrd. Doç. Dr. M. Emin Güneş
Bakırköy Tıp Dergisi Editörü /Sahibi